Wszystkie artykuły: Marca

Błogosławieństwa Konferencji Generalnej - Starszy Robert D. Hales

Starszy Robert D. Hales opisuje błogosławieństwa Konferencji Generalnej.

Pójdź za Nim — Wielkanocne przesłanie o Jezusie Chrystusie

Jeśli pójdziemy za Jezusem Chrystusem, odnajdziemy nowe życie. Jeśli Mu zaufamy, On wskaże nam drogę powrotną do Boga. W ten Wielkanocny czas zacznij poznawać Jego życie i nauki opisane na stronie PojdzZaNim.mormon.org.

Kościół rozpoczyna kampanię on-line „Pójdź za Nim” - trzy lata ogólnoświatowych kampanii na Wielkanoc.

Spodziewamy się, że ogólnoświatowa inicjatywa koncentrująca się na Jezusie Chrystusie dotrze do dziesiątków milionów ludzi podczas świąt Wielkanocnych. Kampania zatytułowana „Pójdź za Nim” udostępniona w niedzielę, 13 marca, przez Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich obejmuje media społecznościowe, pokazy w wybranych centrach dla odwiedzających, narzędzia dla członków i misjonarzy oraz opłacone materiały reklamowe na stronach internetowych.

#Alleluja — Wielkanocne przesłanie o Jezusie Chrystusie

Jezus Chrystus wziął na siebie grzechy i boleści świata. Chociaż został ukrzyżowany, powstał z martwych. W ten Wielkanocny czas dowiedz się, w jaki sposób dzięki Jezusowi Chrytusowi my również możemy odnaleźć nowe życie. #Alleluja. Dowiedz się więcej na stronie: http://PojdzZaNim.mormon.org.

Jeżeli ja mogę, Ty też możesz!-David

David wyjaśnia w jaki sposób dzieli się ewangelią poprzez zapraszanie do Kościoła i czytanie księgi Mormona.

Jak wygląda staż w Biurze Kościoła przy Unii Europejskiej w Brukseli? Zapytaj Sannę

Sanna Brandenburg niedawno ukończyła staż w Biurze Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy Unii Europejskiej w Brukseli.

Nasze życie jak gobelin.

Nasze doświadczenia i wybory tworzą materiał w naszym gobelinie. Możemy dokonywać właściwych wyborów, aby nasze życie było błogosławione.

Wiara diakona

Życie zgodnie z podstawowymi zasadami ewangelii wniesie w życie świętych w dniach ostatnich moc, siłę i duchową samowystarczalność.