Wizyta apostoła - Starszego Neila L. Andersena

Neil L. Andersen

W środę, 24 maja Polskę odwiedzi Apostoł, Starszy Neil L. Andersen. Spotkanie z członkami Kościoła zostanie zorganizowane tego dnia w warszawskiej kaplicy przy ul. Wolskiej 142 w godz. 19.00 - 20.30.
 
Wizyta Apostoła, Starszego Neila L. Andersena to pierwsza okazja aby spotkać apostoła w Polsce od 2014 r., gdy gościliśmy Prezydenta Dietera F. Uchtdorfa.
Starszy Neil L. Andersen ma 66 lat, a powołanie apostoła pełni od 2009 roku. Zna problemy Kościoła w Europie - w przeszłości był członkiem prezydium obszaru Europy Zachodniej. Jego kościelne powołania obejmowały także nadzorowanie działalności Mormonów w Meksyku i Ameryce Centralnej, przewodniczenie Misji Bordeaux (Francja) i palikowi w Tampie na Florydzie. Starszy Andersen kierował też kościelnym departamentem audiowizualnym, przygotowującym filmy i programy religijne.
 
Starszy Andersen jest absolwentem Uniwersytetu Brighama Younga oraz Harvardu. Oprócz angielskiego, posługuje się biegle francuskim, hiszpańskim i portugalskim. Starszy Andersen z żoną Kathy są rodzicami czworga dzieci.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Apostołem Neilem L. Andersenem. Bliższe informacje na temat dojazdu itp. dostępne będą u prezydentów gmin.